Встановлення відеоспостереження

Для Вас

Безкоштовний виїзд та доставка

Безкоштовний виїзд спеціаліста, безкоштовна доставка обладнання на об'єкт

Гарантія

Гарантія на роботи 1 рік, на обладнання – до 5 років

Все в одному місці

Необхідне обладнання та матеріали в одному місці за вигідними цінам

Навчання ваших співробітників роботі із системою

Навчання ваших співробітників роботі із системою

Камери відеоспостереження

Циліндричні відеокамери

Циліндричні камери відеоспостереження найчастіше встановлюють на вулиці. Багато їх називають саме вуличними відеокамерами. Усі такі камери оснащені нічним підсвічуванням. Камери в циліндричному корпусі можуть комплектуватись фіксованими, варіофокальними та моторизованими об'єктивами. Вони відмінно підходять для установки на ділянці приватного будинку, на території складського комплексу, на підприємстві, дворах багатоквартирних будинків та на будь-яких інших об'єктах.

Купольні відеокамери

Купольні відеокамери встановлюють переважно у приміщеннях. Але їх корпус захищений не гірше, ніж корпус циліндричних камер, і встановлення купольних камер на вулиці також можливе. Деякі купольні камери оснащені вбудованим мікрофоном або аудіо входом/виходом для підключення окремий мікрофон. Установка купольних камер відеоспостереження широко поширена в магазинах, офісах, готелях, на складах, у під'їздах, у виробничих цехах.

Компактні відеокамери

Компактні відеокамери у прямокутному корпусі оснащуються мікрофоном, динаміком та слотом для карти пам'яті. Вони відрізняються від інших камер тим, що роз'єми розміщені безпосередньо на корпусі, а не винесені на проводах за межі корпусу. Компактні камери прості в установці та підходять для монтажу в квартирі та в приватний будинок. Через програму на телефоні можна не тільки бачити і чути те, що відбувається, але і звернутись до присутніх у приміщенні через динамік камери.

Купальні компактні відеокамери

Купальні компактні відеокамери трохи менше, ніж звичайні купольні камери. Вони часто оснащені вбудованими мікрофонами. Такі камери переважно встановлюють у приміщеннях. Їхній дизайн відмінно вписується в інтер'єр квартир, кафе, ресторанів, офісів та приватних будинків. Дальність ІЧ-підсвічування у камер в такому корпусі найчастіше не перевищує 10-20 м. Це обумовлено саме тим, що ці відеокамери більше розраховані на монтаж у приміщеннях.

Поворотні відеокамери

Поворотні відеокамери Установка поворотних відеокамер поширена негаразд широко. В основному вони потрібні на підприємствах із постійним пунктом охорони. Вони мають низку переваг. Наприклад, працювати в режимі «патрулювання», автоматично відстежувати об'єкт, що рухається, та інше. Поворотні камери оснащуються добрими об'єктивами з оптичним зумом. Управління такими камерами здійснюється з пульта, через ПЗ реєстратора або ПК, через мобільний додаток.

Мініатюрні відеокамери

Мініатюрні відеокамери відеоспостереження підходять для монтажу в нічних клубах, ресторанах, кафе. Тобто. там, де потрібно, щоб відеокамери не «впадали у вічі» і не порушували елементи інтер'єру приміщень. Вони не оснащуються мікрофонами, слотами для карт пам'яті та нічним підсвічуванням. Саме через відсутність вбудованого підсвічування ці камери не користуються широкою популярністю. Вибір відеокамер у мініатюрному корпусі досить невеликий.

Як працює відеоспостереження

Встановити камери відеоспостереження можна у будь-якій кількості. Для кожного місця встановлення підбирається камера із відповідними характеристиками. Правильно підібрана камера дозволяє встановити найбільш ефективну систему відеоспостереження та скоротити її вартість.

Відеореєстратор є серцем системи відеоспостереження. Він об'єднує весь відеопотік, здійснює запис на жорсткий диск, передає інформацію до Інтернету. До реєстратора можна підключити монітор та мишу для керування системою відеоспостереження або підключитися до нього віддалено.

В більшості випадків система відеоспостереження підключається до роутера. Далі до даних з камер відеоспостереження та до записам на жорсткому диску можна отримати віддалений доступ через Інтернет. Система відеоспостереження надійно захищена. Головне, нікому не повідомляйте пароль.

Для налаштування відеоспостереження через Інтернет підходить будь-який сучасний пристрій: смартфон, планшет, ноутбук або ПК. Можна, можливо контролювати роботу співробітників компанії, няні або репетитора, обстановку в квартирі та в будинку. Віддалений доступ до відеоспостереження можна надати кільком особам одночасно.

Детальніше

Як ми працюємо

Системи відеоспостереження користуються популярністю серед систем безпеки та справжнє час встановлюються як на таких великих комерційних об'єктах, як банки, заводи, підприємства, але й у невеликих офісах, житлових будинках, квартирах.

Встановлення відеоспостереження дозволяє відстежувати те, що відбувається на об'єкті, що охороняється в режимі реального часу та відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки. До цього питання необхідно підходити дуже серйозно.  Налаштування камер та монтаж камер відеоспостереження краще довірити досвідченим спеціалістам.

Монтаж відеоспостереження. Етапи взаємодії

Як відбувається процес встановлення камер відеоспостереження після отримання та обробки заявки:

Наша команда – це висококваліфіковані фахівці, які готові спроектувати, встановити та налаштувати відеоспостереження на об'єкті будь-якої складності. Ми працюємо з сучасним обладнанням, знаємо тонкощі та особливості роботи з обладнання різних виробників. Монтаж системи відеоспостереження може бути здійснений лише за 1 день. Ви матимете можливість переглядати зображення з камер відеоспостереження через мобільний телефон, планшет або комп'ютер. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами.

Портфоліо