Новини
news-photo
30-11-2023, 14:20
ISP EuroNet впроваджує XGPON

ISP EuroNet впроваджує XGPON у с. Лоза, с. Гребля, с. Дубрівка, с. Мала Розтока, с. Велика Розтока: Вища швидкість, більше можливостей

EuroNet, провайдер інтернет-послуг, оголосив про свій перехід на стандарт XGPON в ряді населених пунктів, забезпечуючи жителів с. Лоза, с. Гребля, с. Дубрівка, с. Мала Розтока, с. Велика Розтока можливістю отримати швидкості до 2.5Гбіт/с та 10Гбіт/с.

news-photo
24-11-2023, 20:52
Модернізація мережі Шелельовиця

Планова модернізація мережі Шелельовиця - Івашковиця

news-photo
9-10-2023, 17:49
Енергонезалежний інтернет в с. Вільховиця

Сьогоднішній світ невимовно залежить від доступу до інтернету. Інтернет став необхідністю в усіх сферах нашого життя, від освіти до бізнесу та розваг. Однак, враховуючи загальну ситуацію в Україні через війну, було б доцільно звернути увагу на важливість доступу до енергонезалежних рішень для забезпечення надійного функціонування мережі Інтернету в умовах можливих перебоїв у електропостачанні, завдяки інноваціям в галузі телекомунікацій та Інтернет-послугам, мешканці цього села тепер можуть насолоджуватися доступом до Інтернету навіть у випадку енергетичних перебоїв. В ініціативі компанії ISP EuroNet з'явився перший енергонезалежний Інтернет у Вільховиці, що відкриває нові можливості для розвитку цієї місцевості.

news-photo
8-10-2023, 21:34
Інформація для жителів с. Вільховиця

Ми закінчуємо будувати оптоволоконну мережу у вашому населеному пункті. Вартість перепідключення становитиме 800грн якщо у вас дротовий інтернет. Вартість підключення 1500 грн і зразу ж оплата за місяць користування.

news-photo
3-10-2023, 21:36
Розширення мережі Чинадіївська ТГ

Шановні мешканці населених пунктів с. Вільховиця та с. Бистриця раді вам повідомити, що ми розпочинаємо будівництво оптоволоконної мережі у вашому населеному пункті.

news-photo
29-07-2023, 18:04
Чому EuroNet кращий вибір ніж Starlink

В останні роки інтернет-провайдери розвиваються і впроваджують нові технології для поліпшення доступу до Інтернету. Один з найбільш важливих факторів, який впливає на вибір послуги, - це ціна, а також швидкість та якість з'єднання. Два популярних варіанти - ISP EuroNet і Starlink - пропонують свої власні переваги та недоліки. У цій статті розглянемо, чому EuroNet може бути кращим вибором, порівняно з Starlink.

news-photo
28-05-2023, 12:57
Переваги вибору провайдера, який надає підтримку IPv6

У сучасному цифровому світі доступ до Інтернету є необхідністю для багатьох аспектів нашого життя. Одним із важливих аспектів підключення до Інтернету є наявність IP-адреси. IPv4 (Internet Protocol version 4) був основним стандартом для призначення IP-адрес, але через зростання кількості підключених пристроїв виникла потреба в новому стандарті - IPv6 (Internet Protocol version 6).

У цій статті ми розглянемо переваги вибору провайдера, який надає підтримку IPv6 і пояснимо, чому це важливо для майбутнього розвитку мережі Інтернет.

news-photo
21-05-2023, 23:59
Переваги ISP EuroNet

Завдяки технологічним розробкам і надійному обладнанню, провайдер Інтернет-послуг ISP EuroNet надає передові та надійні рішення для підключення до Інтернету. Дозвольте розглянути основні переваги, які роблять ISP EuroNet ідеальним вибором для вашого інтернет-підключення.

news-photo
21-05-2023, 22:20
Переваги оптоволоконного Інтернету порівняно зі звичайним мідним: Шлях до швидкості та надійності

З ростом цифрових технологій та залежності від Інтернету стає все важливішим мати надійне та швидке з'єднання. Оптоволоконний Інтернет (ОВІ) є одним із найсучасніших та передових засобів передачі даних, що забезпечує переваги порівняно зі звичайним мідним з'єднанням. У цій статті ми розглянемо, чому оптоволоконний Інтернет є кращим вибором у порівнянні з мідним з'єднанням.