Новини
news-photo
19-01-2024, 00:42
Розширення мережі смт. Чинаді́йово

Шановні мешканці населених пунктів смт. Чинаді́йово раді вам повідомити, що ми розпочинаємо будівництво оптоволоконної мережі у вашому населеному пункті.

news-photo
19-01-2024, 00:38
Розширення мережі с. Кольчино

Шановні мешканці населених пунктів с. Кольчино раді вам повідомити, що ми розпочинаємо будівництво оптоволоконної мережі у вашому населеному пункті.

news-photo
31-12-2023, 23:12
Вітаємо з Різдвом Христовим та Новим роком!

Шановні абоненти!

З нагоди свят Різдва Христового та настання Нового Року, весь колектив нашого інтернет-провайдера хоче від щирого серця привітати вас зі святами!

Бажаємо, щоб ці святкові дні були сповнені тепла, радості та найтепліших емоцій. Нехай ваші будні будуть наповнені швидким та стабільним інтернет-з’єднанням, а всі ваші онлайн-заходи принесуть тільки задоволення.

Особливо хочемо побажати вам довгоочікуваної перемоги України та миру. Нехай Новий Рік принесе нам усім мирне небо над головою та можливість жити в злагоді та достатку.

Бажаємо вам веселих свят, затишку в родинному колі та успіхів у всіх ваших починаннях у наступному році! Нехай Новий Рік принесе вам нові можливості, величезний запас енергії та незабутні моменти щастя.

З найкращими побажаннями, ISP EuroNet

news-photo
6-12-2023, 23:03
Модернізація мережі

Модернізація мережі Іршава - Чинадієво

news-photo
5-12-2023, 19:20
Новорічні знижки Мукачівський р-н

Знижки при переході від СВТ та Прокк

news-photo
30-11-2023, 14:20
ISP EuroNet впроваджує XGPON

ISP EuroNet впроваджує XGPON у с. Лоза, с. Гребля, с. Дубрівка, с. Мала Розтока, с. Велика Розтока: Вища швидкість, більше можливостей

EuroNet, провайдер інтернет-послуг, оголосив про свій перехід на стандарт XGPON в ряді населених пунктів, забезпечуючи жителів с. Лоза, с. Гребля, с. Дубрівка, с. Мала Розтока, с. Велика Розтока можливістю отримати швидкості до 2.5Гбіт/с та 10Гбіт/с.

news-photo
24-11-2023, 20:52
Модернізація мережі Шелельовиця

Планова модернізація мережі Шелельовиця - Івашковиця

news-photo
9-10-2023, 17:49
Енергонезалежний інтернет в с. Вільховиця

Сьогоднішній світ невимовно залежить від доступу до інтернету. Інтернет став необхідністю в усіх сферах нашого життя, від освіти до бізнесу та розваг. Однак, враховуючи загальну ситуацію в Україні через війну, було б доцільно звернути увагу на важливість доступу до енергонезалежних рішень для забезпечення надійного функціонування мережі Інтернету в умовах можливих перебоїв у електропостачанні, завдяки інноваціям в галузі телекомунікацій та Інтернет-послугам, мешканці цього села тепер можуть насолоджуватися доступом до Інтернету навіть у випадку енергетичних перебоїв. В ініціативі компанії ISP EuroNet з'явився перший енергонезалежний Інтернет у Вільховиці, що відкриває нові можливості для розвитку цієї місцевості.

news-photo
8-10-2023, 21:34
Інформація для жителів с. Вільховиця

Ми закінчуємо будувати оптоволоконну мережу у вашому населеному пункті. Вартість перепідключення становитиме 800грн якщо у вас дротовий інтернет. Вартість підключення 1500 грн і зразу ж оплата за місяць користування.