Поширені запитання (FAQ)

Для підключення Вам необхідно Залишити заявку або зателефонувати за номером 0 800 212-735

Публічний договор доступний за посиланням

Використовуйте посилання speedtest.net
Нагадуємо, що всі програми, які активно або неактивно, але використовують інтернет, можуть знизити реальну швидкість роботи підключення.
Перед вимірюванням швидкості рекомендуємо відключити Ваше захисне ПЗ, переконатися, що не активні такі додатки як skype, torrent і.т.п., і в даний момент не відбувається скачування інформації з мережі Інтернет.

Так це можливо.
Однак ми рекомендуємо скористатися нашою пропозицією по організації WI-FI доступу у Вас в квартирі. Ви можете викликати фахівця, який налаштує і протестує обладнання для приємної роботи в мережі інтернет.

Такі складності зазвичай виникають з популярними безкоштовними ресурсами інтернету, які просто не справляються з навантаженням. Якщо у Вас низька швидкість скачування файлів з одного сайту, в той час як швидкість скачування з інших сайтів висока і стабільна, значить, Ви звернулися саме до такого завантаженому сервера, і вплинути на ситуацію можуть тільки власники цього ресурсу.

Швидкість з’єднання буде ділитися між комп’ютерами пропорційно завантаженні і черговості звернень в зовнішню мережу.

Так звичайно. Ми надаємо можливість призупинити дію договору у всіх тарифних пакетах. Призупинення оформляється попередньо поданої заявки із зазначенням конкретного періоду.
У період призупинення щомісячна вартість тарифного пакета не оплачуються.

Абонплата діє протягом календарного місяця (з 1 по 1 число) і знімається раз на місяць 1-го числа авансом за наступив місяць, при цьому користуватися послугою можна, тільки при позитивному балансі особового рахунку. Це означає, що при настанні нового розрахункового періоду (1-ше число кожного місяця) у Вас вже повинні бути оплачені послуги, якими Ви будете користуватися протягом місяця. У момент початку нового місяця з Вашої балансу буде зніматися сума, еквівалентна вартості тарифного плану, яким ви будете користуватися в новому місяці.

Існує. Зайдіть до кабінету, там ви зможете оплатити онлайн картами Visa, Master Card і через платіжну систему LiqPay, Portmone, Приват24 та МоноБанк